0

Wulgarne okrzyki na koncercie Kozidrak. Mocne słowa Ziemkiewicza o piosenkarce (WIDEO)

Reklama

Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odniósł się do sytuacji mającej miejsce w trakcie koncertu Beaty Kozidrak. Dziennikarzowi najprawdopodobniej nie spodobała się reakcja piosenkarki na wulgarne okrzyki ze strony widowni.

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani mogą być w szoku (FOTO)

Reklama

Pod koniec zeszłego tygodnia media obiegło nagranie z koncertu Beaty Kozidrak z warszawskiego klubu „Stodoła”. Wydarzenie nabrało dodatkowego rozgłosu z powodu okrzyków, które padły w trakcie trwania imprezy ze strony widowni. W pewnym momencie część publiczności zaczęła skandować wulgarne hasło, które było odnosiło się do partii Prawo i Sprawiedliwość.

Skandowane hasło jest szczególnie znane z manifestacji antyrządowych. Beata Kozidrak jednak nie dołączyła do skandującej publiczności, ale też niespecjalnie uciszała zgromadzonych. Po upływie pewnego czasu skierowała do uczestników koncertu kilka słów.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

– No patrzcie, nie spodziewałam się, że teraz znowu aktualne. Ale ściany mają uszy. Znowu jakaś afera jest, ktoś nas podsłuchuje. Ale to było fajne, aż nóżka chodziła – mówiła ze sceny piosenkarka.

Beata Kozidrak w pewnym momencie zapytała zgromadzonych, czy chcą tak żyć. Po chwili dodała, że wiedzą co mają robić. Z widowni słychać było słowa „pójść na wybory”.

Reklama

Rafał Ziemkiewicz o Kozidrak

Mimo wszystko nie wszystkim spodobała się reakcja piosenkarki. Do tego grona zalicza się dziennikarz i publicysta Rafał Ziemkiewicz, który za pośrednictwem swojego konta na Twitterze w tej sprawie napisał:

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Co się dziwić, w końcu represjonowana przez reżim. Prawa kombatanckie się należą – napisał dziennikarz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

POLECAMY TAKŻE: To Jerzy Stuhr powiedział o sądach. Nagranie hitem internetu (WIDEO)

Na temat Beaty Kozidrak zrobiło się głośno w 2021 roku. Niestety niestety wówczas nie chodziło o dokonania artystyczne znanej piosenkarki. Kozidrak została zatrzymana przez policję w Warszawie. Prędko okazało się, że gwiazda zespołu „Bajm” prowadziła swój samochód będąc pod wpływem alkoholu.

 

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama