0

Wymowne pytanie posła PiS. Chodzi o Adriana Klarenbacha

Reklama

Poseł Prawa i Sprawiedliwości – Piotr Król za pośrednictwem swojego konta na Twitterze zadał pytanie znanemu dziennikarzowi Telewizji Polskiej Adrianowi Klarenbachowi. O co dokładnie chodziło?

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Reklama

Adrian Klarenbach to jeden z bardzo popularnych dziennikarzy występujących na antenie Telewizji Polskiej. Na temat dziennikarza zrobiło się głośno w połowie marca, kiedy to „Fakt” powołując się na swoje źródła podał nieoficjalną wiadomość o rzekomym zawieszeniu Adriana Klarenbacha przez TVP.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Według nieoficjalnych źródeł powodem nieobecności Klarenbacha ma być jego rozmowa z posłem Mariuszem Kałużnym w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info. Polityk założył się, że nikt w Polsce nie ma wyższej emerytury niż Donald Tusk, a zaraz potem Adrian Klarenbach wytknął błąd politykowi – poinformował Fakt.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Z kolejnych informacji, które uzyskał portal „Wirtualne Media” wynikało, że Adrian Klarenbach ma prowadzić na antenie TVP3 Info serwisy informacyjne, a z kolei w TVP Info programy publicystyczne.

Redaktor Adrian Klarenbach będzie prowadził serwisy informacyjne w TVP3 Info oraz programy publicystyczne w TVP Info – przekazało portalowi „Wirtualne Media” biuro prasowe nadawcy.

Reklama

Piotr Król pyta Adriana Klarenbacha

Adrian Klarenbach przed Świętami Zmartwychwstania Pańskiego pojawił się na antenie TVP 3. Jednak w dalszym ciągu, niektórzy widzowie czekają na jego powrót do TVP Info. Pytanie w tej sprawie na Twitterze zadał dziennikarzowi poseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości — Piotr Król.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Pan Redaktor to wraca wreszcie do tego Info bo pół Polski wstrzymało oddech? – zapytał parlamentarzysta z ramienia opcji rządzącej.

Dziennikarz na ten moment nie odpowiedział na pytanie posła Piotra Króla. Pod wpisem znalazły się również komentarze internautów, którzy oczekują pojawienia się dziennikarza w TVP Info.

Musi wrócić, bez pana Klarenbacha to nie to samo. Jest tylko jednen warunek panie Piotrze, musi Pan przyjść w wyjątkowym garniturze – napisał jeden z internautów w dość żartobliwym tonie.

 

Źródło: Twitter, Fakt, Wirtualnemedia.pl

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama