0

Zamieszanie wokół filmu Agnieszki Holland. Właśnie zapadła bardzo ważna decyzja [FOTO]

Reklama

Film „Zielona Granica” Agnieszki Holland wzbudził w ostatnim czasie wiele emocji. Dziś wiceszef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji – Błażej Pobożny cytowany przez profil MSWiA na Twitterze – ogłosił decyzję w sprawie produkcji znanej reżyserki.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Reklama

W ostatnim czasie w mediach jest bardzo głośno na temat filmu w reżyserii Agnieszki Holland pt. „Zielona Granica”. W obsadzie produkcji znaleźli się znani polscy aktorzy, wśród których można wymienić między innymi Maję Ostaszewską, Tomasza Włosoka, Jaśmine Polak, czy również Macieja Stuhra. Dodatkowo wśród aktorów znaleźli się także zagraniczni artyści, którymi są m.in. aktor Jalal Altawil, czy również aktorka Behi Djanati Atai.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

W ostatnim czasie produkcja, za której reżyserią stoi Agnieszka Holland wywołała sporo emocji. Wiele komentarzy w tej sprawie wypłynęło ze strony polityków obozu Zjednoczonej Prawicy. Teraz o pewnych działaniach w związku z emisją „Zielonej Granicy” w kinach poinformował wiceminister resortu spraw wewnętrznych i administracji – Błażej Pobożny, którego słowa zacytował oficjalny profil Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na Twitterze.

Reklama

Film „Zielona Granica” Agnieszki Holland i reakcja Ministerstwa Sprawa Wewnętrznych i Administracji

Dziś wiceminister spraw wewnętrznych i administracji poinformował o decyzji w związku z filmem Agnieszki Holland „Zielona Granica”. Wiceszef resortu oznajmił, że w kinach studyjnych, gdzie będzie emitowana wspomniana produkcja, będzie uprzednio przedstawiany specjalny spot.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje legenda polskiego sportu

Błażej Pobożny powiedział również, że film Agnieszki Holland „pokazuje fałszywy i niesprawiedliwy obraz służb i sytuacji panującej na granicy”.

Wiceminister @pobozy w #MSWiA: Ponieważ ten film pokazuje fałszywy i niesprawiedliwy obraz służb i sytuacji panującej na granicy, zdecydowaliśmy jako kierownictwo #MSWiA, że w kinach studyjnych w całej Polsce film Holland będzie poprzedzony specjalnie przygotowanym spotem, który pokazuje te elementy, których zabrakło w tym filmie – czytamy na profilu na Twitterze MSWiA.

Źródło: Filmweb, MSWIA — Twitter

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama