0

Zamieszanie wokół Magdaleny Ogórek. Pojawiły się nowe informacje

Reklama

Magdalena Ogórek będzie startować w najbliższych wyborach parlamentarnych? Taka nieoficjalna informacja pojawiła się w tym tygodniu w mediach. Pytanie na ten temat dziennikarce TVP zadał portal „Plejada”. Jaka była odpowiedź byłej współprowadzącej program „W kontrze”?

Polecamy również: Na to czekali Polacy. Ujawniono wspaniałą wiadomość o występie Polski na Eurowizji (WIDEO)

Reklama

Magdalena Ogórek od 2016 roku pojawia się w dobrze znanych programach Telewizji Polskiej, wśród których można wymienić: „W tyle wizji”, „Studio Polska”, „W kontrze” i również od niedawna „Plan dnia” i „Arena poglądów”.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Jednak pierwszy spory rozgłos wokół przyszłej dziennikarki TVP nastąpił osiem lat temu. Mianowicie w 2015 roku Magdalena Ogórek niespodziewanie wystartowała w wyborach prezydenckich jako kandydatka z ramienia SLD. Zajęła w nich 5. miejsce, zdobywając 353 883 głosy, co stanowiło 2,38% głosów ważnych.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Teraz w mediach pojawiły się nieoficjalne informacje o rzekomym kolejnym starcie wyborczym dziennikarki. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że gwiazda Telewizji Polskiej w jesiennych wyborach parlamentarnych miałaby wystartować jako kandydatka z ramienia formacji rządzącej, a więc Prawa i Sprawiedliwości.

Reklama

Magdalena Ogórek będzie startować?

Pytanie w sprawie rzekomego startu w wyborach parlamentarnych w tym roku skierował do dziennikarki portal „Plejada”.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor i gwiazda popularnego serialu

Jestem w tej chwili na ramówce Telewizji Polskiej i jest mi cudownie. Mam fantastyczne miejsce pracy, ogromnie się w tym miejscu pracy spełniam. Ja rozumiem, że jest sezon nomen omen ogórkowy, ale bardzo proszę, żeby te emocje kampanijne, czy emocje właśnie takiego sezonu, różnych plotek i ploteczek trzymać trochę w ryzach – powiedziała Magdalena Ogórek cytowana przez portal „Plejada”.

Gorąco polecam wszystkie produkcje mojej stacji. Zapraszam oczywiście też na programy publicystyczne. I życzę wszystkim wszystkiego dobrego – dodała popularna dziennikarką.

Źródło: Plejada

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama