0

Zaskakująca decyzja TVP. Chodzi o znany program Adriana Klarenbacha

Reklama

Adrian Klarenbach po pewnym czasie został prowadzącym program „Tu mówi Polska”, którego emisja odbywała się na antenie telewizyjnej „Jedynki”. Teraz w mediach pojawiła się dość zaskakująca informacja w kontekście programu biorąc pod uwagę wcześniejsze zapowiedzi na jego temat. O co dokładnie chodzi?

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Reklama

Od niedawna Adrian Klarenbach zaczął występować w roli prowadzącego nowy program Telewizji Polskiej ‐ „Tu mówi Polska”, choć z początkowych zapowiedzi i informacji wynikało, że gospodarzem cyklu będzie inny dziennikarz TVP – Miłosz Kłeczek,  który pojawił się na samym początku rozpoczęcia emisji programu.

Każdy nowy odcinek cyklu odbywał się w innej polskiej miejscowości. Jego formuła polegała na pytaniach, które politykom zadawali obywatele. Emisja „Tu mówi Polska” odbywała się w każdą środę o godzinie 21.10 na antenie telewizyjnej „Jedynki”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja obiegła media. Chodzi o Kurdej-Szatan i TVP

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że cykl miał zostać zakończony odcinkiem, którego emisja odbyła się dokładnie 11 października. Jednak Telewizja Polska niespodziewanie zmieniła zdanie w tej sprawie i w ostatnią środę widzowie TVP ponownie mogli obejrzeć nowy odcinek cyklu.

Reklama

Adrian Klarenbach ponownie w „Tu mówi Polska”

– Jak wynika z najnowszych informacji, w środę 25 października o godz. 21.10 telewizyjna Jedynka pokaże kolejne wydanie programu. „Tu mówi Polska” ponownie poprowadzi Adrian Klarenbach, odcinek zostanie zrealizowany na żywo z udziałem publiczności w miejscowości Dobre (obok Mińska Mazowieckiego). – poinformował na temat programu „Tu mówi Polska” portal Wirtualne Media.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Z dalszych informacji wynika, że nie wiadomo, czy publiczny nadawca w dalszym ciągu będzie kontynuować tworzenie nowych odcinków cyklu, który od trzeciego odcinka prowadzi Adrian Klarenbach. Z poprzednich ustaleń wynikało, że emisja programu „Tu mówi Polska” miała zostać zakończona niedługo przed wyborami – 11 października.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły również mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał również nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama