0

Zaskakująca informacja o filmie Agnieszki Holland. Mało kto się tego spodziewał

Reklama

Film „Zielona granica” Agnieszki Holland budzi od dawna sporo emocji w Polsce. Jednak teraz media poinformowały o wyróżnieniu, które ma otrzymać najnowsza produkcja reżyserki.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Reklama

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej jest jednym z głównych tematów w Polsce od ponad dwóch lat. W związku z wydarzeniami na naszej wschodniej granicy podjęto wiele działań w celu ustabilizowania kryzysu.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Przykra informacja obiegła media. Nie żyje znany i uwielbiany aktor

Codziennie w mediach społecznościowych Straż Graniczna przedstawia najnowsze komunikaty dotyczące sytuacji na miejscu. Padają także wskazania dotyczące ilości nielegalnych prób przekroczenia polskiej granicy.

Premiera filmu Agnieszki Holland odbyła się 22 września, lecz już przed pierwszą publiczną odsłoną filmu pojawiło się sporo mało pochlebnych opinii na jej temat. Kryryczne komentarze były kierowane między innymi ze strony polityków obozu rządzącego.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

Niedawno media obiegła wiadomość o działaniach podjętych przez polskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, które zapowiedziało emitowanie specjalnych spotów tuż przed seansami kinowymi wspomnianego filmu Agnieszki Holland.

Z kolei teraz pojawiła się informacja o wyróżnieniu, które ma otrzymać „Zielona granica” w Watykanie podczas festiwalu Tertio Millennio Film Fest.

Reklama

Film „Zielona granica” Agnieszki Holland

Reżyserka „Zielonej granicy” Agnieszka Holland zostanie wyróżniona w Watykanie podczas festiwalu Tertio Millennio Film Fest. Holland ma być obecna na gali wręczenia nagród, która odbędzie się 13 listopada w Filmotece Watykańskiej – czytamy na TVN24.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje legenda polskiego sportu

Wiadomość na ten temat miała paść w ostatni wtorek.

Organizatorzy festiwalu Tertio Millennio Film Fest, imprezy pod patronatem watykańskiej Dykasterii ds. Kultury i Edukacji oraz Dykasterii ds. Komunikacji, poinformowali we wtorek o wyróżnieniu reżyserki Agnieszki Holland za jej film „Zielona granica” – czytamy w dalszej części artykułu na TVN24.

Źródło: TVN24

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama