0

Zaskakująca informacja obiegła media. Chodzi o Macieja Stuhra

Reklama

Z informacji przekazanych przez media wynika, że aktor Maciej Stuhr będzie prowadzącym nowy program na antenie stacji telewizyjnej TVN. Program ma nosić nazwę „Autentyczni”, a jego dwa pierwsze odcinki mają zostać wyemitowane 1 i 2 listopada.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Jest nowy sondaż przed wyborami. Wynik PiS wielu może zdziwić

Reklama

Maciej Stuhr anonimową postacią w świecie polskiego kina z pewnością nie jest. W ostatnim czasie widzowie mogli go oglądać w takich produkcjach jak choćby seriale: „Szadź” i „Belfer”, czy w głośnym i budzącym wiele emocji filmie Agnieszki Holland — „Zielona granica”, gdzie wcielił się w postać Mariana.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Dodatkowo z informacji zawartych na stronie portalu „Filmweb” wynika, że Maciej Stuhr w przyszłym roku wystąpi w kinach w drugiej części popularnego przed laty filmu „Fuks”.

Jednak teraz na temat aktora jest głośno z zupełnie innego powodu. Z informacji przekazanych między innymi przez portal Wirtualne Media wynika, że aktor został prowadzącym nowy program, którego emisja będzie odbywać się na antenie stacji telewizyjnej TVN.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Będzie nim program o nazwie „Autentyczni”, w którym weźmie udział blisko 50 osób w spektrum autyzmu. Będą one prowadzić wywiady ze znanymi osobami. Z informacji portalu Wirtualne Media wynika, że gośćmi programu mają być Robert Makłowicz i Natalia Kukulska.

Reklama

Maciej Stuhr z nowym programem

Dwa pierwsze odcinki nowego programu, który poprowadzi Maciej Stuhr mają zostać wyemitowane już 1 i 2 listopada.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

1 i 2 listopada stacja TVN pokaże dwa odcinki polskiej wersji formatu „The A talks”, która nosić będzie nazwę „Autentyczni”. W programie osoby w spektrum autyzmu przeprowadzą wywiady ze znanymi osobami. Gośćmi talk-show będą Robert Makłowicz i Natalia Kukulska. W roli moderatora wystąpi Maciej Stuhr – czytamy na portalu Wirtualne Media.

W programie „Autentyczni” weźmie udział blisko 50 osób w spektrum autyzmu. Będą to osoby, które chcą spróbować swoich sił jako dziennikarze. Wszyscy zaproszeni do projektu uczestnicy, wspólnie wezmą udział w rozmowie z zaproszonym gościem. Sam wywiad będzie poprzedzony odpowiednim przygotowaniem – czytamy.

FOTO: TVN, materiały prasowe

Źródło: Wirtualne Media

Załączniki: TVN

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło również do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie także z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama