0

Zaskakująca informacja ws. filmu Holland. To wielu może mocno zdziwić [FOTO]

Reklama

„Zielona granica” Agnieszki Holland to film, który w ostatnim czasie wzbudził wiele kontrowersji i komentarzy. Teraz w związku z filmem pojawił się sondaż pracowni IBRiS dla radia RMF FM i Rzeczypospolitej. Jego uczestnikom zadano pytanie dotyczące tego, jak zamieszanie wokół filmu Agnieszki Holland „Zielona granica” wpłynie na wyniki wyborów parlamentarnych, które odbędą się już w połowie następnego miesiąca.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Wybrzmiała oficjalna informacja. Znany gwiazdor dołącza do TVP [FOTO]

Reklama

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej jest jednym z głównych tematów w Polsce od ponad dwóch lat. W związku z wydarzeniami na naszej wschodniej granicy podjęto wiele działań w celu ustabilizowania kryzysu. Codziennie w mediach społecznościowych Straż Graniczna przedstawia najnowsze komunikaty dotyczące sytuacji na miejscu. Padają także wskazania dotyczące ilości nielegalnych prób przekroczenia polskiej granicy.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

W ostatnim czasie w mediach głośno jest na temat filmu Agnieszki Holland „Zielona granica”. Z opisu produkcji zamieszczonego na portalu Filmweb możemy przeczytać: „Psycholożka postanawia dołączyć do aktywistów wspierających uchodźców przebywających na polsko-białoruskiej granicy”.

W obsadzie wspomnianej produkcji znaleźli się popularni polscy aktorzy: Maja Ostaszewska, Tomasz Włosok, Jaśmina Polak i także aktor Maciej Stuhr. W obsadzie znaleźli się także zagraniczni artyści, którymi są m.in. aktor Jalal Altawil, czy także aktorka Behi Djanati Atai.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

Produkcja wzbudza wiele emocji. W zeszłym tygodniu Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji poinformowało o publikacji specjalnego sporu, który ma być emitowany w kinach przed wyświetleniem filmu w reżyserii Agnieszki Holland. Z kolei teraz media obiegły wyniki sondażu na temat „Zielonej granicy”.

Reklama

„Zielona granica” Agnieszki Holland — sondaż

W związku z filmem pojawił się sondaż pracowni IBRiS dla radia RMF FM i Rzeczypospolitej. Jego uczestnikom zadano pytanie dotyczące tego, jak zamieszanie wokół filmu Agnieszki Holland „Zielona granica” wpłynie na wyniki wyborów parlamentarnych, które odbędą się już w połowie następnego miesiąca.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje legenda polskiego sportu

Prawie co drugi badany stwierdził, że nie będzie to miało wpływu (49,7 proc.). Odpowiedź „raczej pomoże w wyborach opozycji” wskazało 16,2 proc. ankietowanych. 10,7 proc. badanych twierdzi natomiast, że raczej pomoże to w wyborach PiS-owi. Zdania na ten temat nie ma 23,4 proc. uczestników sondażu – czytamy na stronie Radia RMF FM.

 

Źródło: RMF FM, Twitter

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama