0

Zaskakująca informacja ws. Marka Jakubiaka. Pojawiło się nagranie [WIDEO]

Reklama

Marek Jakubiak do 2019 roku pełnił obowiązki posła. Polityk do Sejmu dostał się w 2015 roku z list formacji Kukiz’15. Teraz oficjalnie ogłosił swój start w jesiennych wyborach parlamentarnych. Wiadomo już z list, której formacji politycznej zawalczy o kolejny mandat poselski.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Andrzej Seweryn na znanym festiwalu. Pojawiła się zdecydowa reakcja [WIDEO]

Reklama

Wybory parlamentarne zbliżają się coraz większymi krokami. Zostaną one przeprowadzone 15 października. Na temat kandydatów poszczególnych partii biorących udział w wyborach wiemy coraz więcej. Oficjalnie wiadomo, z list której partii politycznej wystartuje były poseł Kukiz’15 i kandydat na urząd prezydent RP z 2020 roku – Marek Jakubiak.

Polecamy również: Zaskakujące informacje ws. Jerzego Stuhra. Takich słów mało kto się spodziewał

Były poseł już w połowie października zawalczy o mandat posła startując z list Prawa i Sprawiedliwości. Polityk o swojej decyzji poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wcześniej na ten temat zdążył się wypowiedzieć Paweł Kukiz na antenie Telewizji Republika. Polityk zapewniał już wówczas, że Marek Jakubiak — „z całą pewnością idzie (do wyborów – red.)”.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Z całą pewnością idzie. Rozmawiałem z nim ostatnio i rozmawiałem też z prezesem Kaczyńskim, że ta osoba byłaby dobrym kandydatem – przekazał przekazał 13 sierpnia lider Kukiz’15.

Reklama

Marek Jakubiak kandydatem z list PiS

O podpisaniu zgody na kandydowanie z list PiS Marek Jakubiak poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych w nagraniu zamieszczonym 1 września. Były poseł z ramienia Kukiz’15 będzie reprezentował okręg nr 19 (Warszawa).

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja o Jakimowiczu. Tego nikt się nie spodziewał [FOTO]

W dniu dzisiejszym podpisałem zgodę na kandydowanie do parlamentu polskiego z lista Prawa i Sprawiedliwości z okręgu warszawskiego. Mam nadzieję, że nasza znajomość przeleje się na papier 15 i wszyscy będziemy zadowoleni – oświadczył na Twitterze były poseł Marek Jakubiak.

Źródło: Niezależna

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama