0

Zaskakująca informacja. Znany dziennikarz definitywnie odchodzi z TVP

Reklama

Z TVP odchodzi znany dziennikarz Maciej Sawicki, który z Telewizją Polską był związany przez dziesięć lat. Informacje na ten temat przekazał między innymi portal „Wirtualne Media”. Maciej Sawicki był jednym z głównych reporterów „Wiadomości” Telewizji Polskiej. Jakie są powody odejścia dziennikarza z pracy?

POLECAMY TAKŻE: Wpadka w TVN. Takiej sytuacji przed kamerą raczej nikt się nie spodziewał (WIDEO)

Reklama

Maciej Sawicki związał się z Telewizją Polską w maju 2013 roku. Na samym początku swojej pracy u publicznego nadawcy prowadził program informacyjny „Teleskop”, którego emisja odbywała się na antenie TVP3 Poznań.

POLECAMY TAKŻE: Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Natomiast w 2017 roku Sawicki dołączył do redakcji serwisu informacyjnego „Wiadomości”. Maciej Sawicki był jednym z głównych reporterów serwisu, który był odpowiedzialny przede wszystkim za materiały dotyczące polskiej polityki.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Maciej Sawicki w czerwcu 2022 roku dołączył do grona prowadzących krótkich wydań serwisu informacyjnego „Wiadomości”, które odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 8:00, 12:00 i 15:00. Sawicki był jednym z kilku prowadzących. Więcej informacji na temat tego odejścia z Telewizji Polskiej przekazał portal „Wirtualne Media”.

Reklama

Maciej Sawicki odchodzi z TVP

Maciej Sawicki odchodzi z Telewizji Polskiej po niemal dziesięciu latach pracy. Z dostępnych informacji wynika, że powodem takiej decyzji mają być prywatne sprawy znanego dziennikarza.

Po niemal 10 latach pracy z Telewizją Polską żegna się Maciej Sawicki, jeden z czołowych reporterów „Wiadomości” – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Powodem są prywatne sprawy dziennikarza ‐ poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

W ostatnim czasie sporo zamieszania powstało wokół innego dziennikarza Telewizji Polskiej – Adriana Klarenbacha. Z najnowszych wiadomości wynika, że Klarenbach ma występować w TVP3 i również prowadzić programy publicystyczne w TVP Info.

– Redaktor Adrian Klarenbach będzie prowadził serwisy informacyjne w TVP3 Info oraz programy publicystyczne w TVP Info – przekazało portalowi „Wirtualne Media” biuro prasowe nadawcy.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama