0

Zaskakująca informacja. Znany dziennikarz odchodzi z „Wiadomości” TVP

Reklama

Z nieoficjalnych informacji przekazanych przez media wynika, że jeden z reporterów „Wiadomości” TVP – Damian Diaz odchodzi. Dziennikarz dla popularnego serwisu informacyjnego publicznego nadawcy przygotowywał materiały od 2016 roku. Poruszał w nich głównie tematy dotyczące spraw gospodarczych.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Morawiecki zwrócił się do Hołowni. Padły zaskakujące słowa

Reklama

Niedawno portal „Wirtualna Polska” powołując się na „Presserwis” poinformowała, że Karol Jałtuszewski po siedmiu latach pracy postanowił pożegnać się się z Telewizją Polską. Z dalszych informacji wynikało, że dziennikarz miał złożyć wypowiedzenie. Jałtuszewski z telewizją publiczną związał się w 2016 roku. Wcześniej pracował w Telewizji Republika i także w portalach „Fronda” i również „wMeritum” – wymienia portal Wirtualna Polska.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Morawiecki zwrócił się do Hołowni. Padły zaskakujące słowa

To jednak nie koniec odejść i zmian, które czekają widzów Telewizji Polskiej. Dziś media obiegła nieoficjalna informacja o odejściu popularnego reportera serwisu informacyjnego „Wiadomości” – Damiana Diaza, który z serwisem informacyjnym TVP był związany przez siedem lat – od 2016 roku. Diaz poruszał głównie tematy dotyczące spraw gospodarczych.

POLECAMY TAKŻE: Nowy sondaż wyborczy. Zaskakujące wyniki poparcia

Portal Wirtualne Media wspomina w swoim materiale na ten temat, że reporter w ostatnim czasie nie pojawia się w „Wiadomościach”. Ostatnio materiały o tematyce gospodarczej przygotowywał Dawid Helsner – napisał portal.

Reklama

Damian Diaz odchodzi z „Wiadomości” TVP?

Z dalszych, lecz nieoficjalnych informacji wirtualnemedia.pl wynika, że reporter miałby trafić do NBP.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Będzie nowy rząd PiS? Zaskakujące słowa Morawieckiego

Reporter Damian Diaz, zajmujący się tematyką gospodarczą, odchodzi z redakcji „Wiadomości” TVP. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ma trafić do Narodowego Banku Polskiego – poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

Informację o tym, że Diaz odchodzi z „Wiadomości” i TVP jako pierwszy podał w serwisie X dziennikarz Salonu24 Marcin Dobski, w odpowiedzi na wpis z informacją Wirtualnemedia.pl, że z TVP żegna się Bartłomiej Graczak, który prowadził też pasma informacyjne i publicystyczne w TVP Info. Wypowiedzenie złożył również Karol Jałtuszewski – napisał na ten temat wspomniany portal. Damian Diaz z „Wiadomościami” TVP był związany od 2016 roku.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY RÓWNIEŻ INNE NASZE MATERIAŁY: 

To już oficjalne. Znany dziennikarz odchodzi z TVP

To się Tuskowi nie spodoba. Padły właśnie mocne słowa prezydenta

Jakubiak ostrzega Hołownię. Polityk powiedział to wprost

Tusk będzie mieć problem? Zaskakujące słowa znanego polityka

Reklama