0

Zaskakująca sytuacja w programie TVP. Prowadzący nagle pokazał wymowny gest (WIDEO)

Reklama

Widzowie TVP, którzy choć trochę śledzą wydarzenia sportowe w Polsce – mogli być lekko zaskoczeni gestem, który w trakcie wydania serwisu informacyjnego „Panorama” pokazał prowadzący Adam Krzykowski. Do całej sytuacji doszło po materiale na temat Rakowa Częstochowa, który pierwszy raz w historii został mistrzem Polski w piłce nożnej.

POLECAMY TAKŻE: Jan Englert usłyszał szokującą diagnozę. Poruszające słowa znanego aktora

Reklama

Sezon 2022/2023 zbliża się coraz większymi krokami do końca. Już trzy kolejki przed jego zakończeniem wiemy, kto spadnie z najwyższej Polskiej klasy rozgrywkowej i również to, kto w tym roku zdobędzie upragniony tytuł mistrzów Polski.

POLECAMY TAKŻE: To już koniec. Gwiazda TVP wydała oświadczenie i odchodzi

Z PKO Ekstraklasą pożegna się na pewno Miedź Legnica, która na ten moment zebrała tylko 22 punkty i już dawno straciła choćby szansę matematyczne na to, aby wyjść ze strefy spadkowej.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Kolejną drużyną, która żegna się z Ekstraklasą jest Lechia Gdańsk, która na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu jest na miejscu 17. (przedostatnim) i ma 26 pkt., co również jak i w przypadły Miedzi – nie daje jakiejkolwiek szansy na zajęcie bezpiecznego miejsca na koniec sezonu.

Reklama

Raków Częstochowa mistrzem – zaskakująca sytuacja w TVP

Na trzy kolejki przed zakończeniem bieżącego sezonu PKO Ekstraklasy wiadomo, że nowym mistrzem Polski pierwszy raz w historii został Raków Częstochowa. Materiał na ten temat pojawił się w wydaniu Panoramy w Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Jednak już po wyemitowani reportażu ws. tytuły częstochowskiej drużyny doszło do dość zaskakującej sytuacji. Pokazany od razu po materiale Adama Krzakoowski trzymał głowę na ręce ułożonej w symbol litery „L”, co jest znanym symbolem kibiców Legii Warszawa. Po chwili dziennikarz Telewizji Polskiej wspaniał, że z kolei Puchar Polski w tym roku powędrował właśnie do drużyny ze stolicy Polski.

 

Źródło: TVP, Twitter

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama