0

Zaskakująca sytuacja w TVP. Nagle z ust prowadzącej padło to słowo (WIDEO)

Reklama

Blanka Stajkow zajęła 19. miejsce na tegorocznym konkursie Eurowizji w Liverpoolu. Utwór Polki od dłuższego czasu podbija nie tylko internet, lecz również telewizję. Wątek utworu „Solo” pojawił się w jednym z ostatnich wydań Teleexpressu w TVP. Nagranie obiegło internet.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca sytuacja w programie TVP. Prowadzący nagle pokazał wymowny gest (WIDEO)

Reklama

Konkurs Eurowizji już za nami. W tym roku wydarzenie odbyło się w Liverpoolu w Wielkiej Brytanii. W wielkim finale udział wzięło 26 reprezentacji. Zwycięstwo przypadło Szwecji, którą reprezentowała wokalistka Loreen, która na scenie w Liverpoolu zaprezentowała utwór „Tattoo”.

Polecamy również: Na to czekali Polacy. Ujawniono wspaniałą wiadomość o występie Polski na Eurowizji (WIDEO)

Jak do tej pory Polsce nie udało się zwyciężyć w konkursie Eurowizji. Nasz kraj jednak może pochwalić się zwycięstwami osiągniętymi w edycji dla najmłodszych adeptów muzyki, czyli „Eurowizji Junior”. To właśnie w tej odsłonie muzycznego wydarzenia Polska wygrywała w historii dwukrotnie: pierwszy raz dla Polski wygrała Roksana Węgiel w 2018 roku. Z kolei drugie zwycięstwo dla Polski zdobyła Viki Gabor, co miało miejsce już rok po wygranej Roksany Węgiel w roku 2019.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Mimo wszystko trudno oprzeć się opinii, że „Solo” Blanki zyskało już sporą popularność. Na samym YouTube utwór po siedmiu miesiącach od publikacji zebrał ponad 20 milionów wyświetleń. Z kolei teraz wątek piosenki padł również w Teleexpressie za sprawą prowadzącej Beaty Chmielowskiej-Olech.

Reklama

Blanka i jej „Solo” w Teleexpressie

Beata Chmielowska-Olech na koniec wydania „Teleexpressu” postanowiła zanucić jedno charakterystyczne słowo z piosenki Blanki Stajkow i życzyć Polce powodzenia.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Trzymamy kciuki za Blankę, bejba. Do widzenia – powiedziała Beata Chmielowska-Olech w „Teleexpressie”.

Ostatecznie Eurowizja w 2023 roku zakończyła się wygraną Szwecji i piosenkarki Loreen, która przed publicznością w Liverpoolu i przed ekranami zaprezentowała swój utwór „Tattoo”. Drugie miejsce przypadło Finlandii, a z kolei na trzeciej lokacie uplasował się Izrael.

Źródło: Plotek, YouTube

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

 

Reklama