0

Zaskakująca wiadomość obiegła media. Znany dziennikarz nagle odchodzi z TVP?

Reklama

Z informacji mediów wynika, że z jeden z popularnych reporterów Wiadomości TVP — Karol Jałtuszewski złożył wypowiedzenie. Dziennikarz z publicznym nadawcą był związany przez siedem lat. Wcześniej Jałtuszewski był pracował Telewizji Republika.

POLECAMY TAKŻE: Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje popularny aktor

Reklama

Portal „Wirtualna Polska” powołując się na „Presserwis” poinformowała, że Karol Jałtuszewski po siedmiu latach pracy żegna się z Telewizją Polską. Z dalszych informacji wynika, że dziennikarz miał złożyć wypowiedzenie. Jałtuszewski z telewizją publiczną związał się w 2016 roku. Wcześniej pracował w Telewizji Republika i także w portalach „Fronda” i również „wMeritum” – wymienia portal Wirtualna Polska.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

Jednak z dalszych informacji przekazanych w tej sprawie wynika, że na ten moment sam dziennikarz nie postanowił odnieść się do tych medialnych doniesień. Biuro prasowe Telewizji Polskiej do tej pory także nie ustosunkowało się do tej informacji na temat reportera największego serwisu informacyjnego publicznego nadawcy.

— Sam Karol Jałtuszewski na razie nie potwierdza, że odchodzi z TVP. Biuro prasowe TVP również nie odpowiedziało na pytania portalu – czytamy na ten temat na stronie portalu Wirtualne Media.

Reklama

Nadchodzące zmiany w TVP?

W ostatnim czasie sporo mówi się o zmianach, które miałyby nastąpić w szeregach Telewizji Polskiej. Jest to związane z ostatnimi wynikami wyborów parlamentarnych w Polsce.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Wygrało w nich rządzące od ośmiu lat Prawo i Sprawiedliwość, lecz tym razem partii Jarosława Kaczyńskiego nie udało się zdobyć wystarczającej liczby mandatów do tego, aby ponownie utworzyć własny i większościowy rząd.

Przypomnijmy: w nowej kadencji polskiego Sejmu Prawo i Sprawiedliwość ma 194 posłów. Na następnym miejscu w kwestii ilości swoich reprezentantów w Sejmie jest Koalicja Obywatelska, która ma w nowej kadencji polskiego Sejmu 157 posłów. Następna jest Trzecia Droga tworzona przez Polskę 2050 i Polskie Stronnictwo Ludowe – 65 posłów. Pozostałe miejsca w Sejmie przypadły Lewicy – 26 posłów i Konfederacji — 18.

Źródło: Wirtualna Polska, Presserwis

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat także 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama