0

Zaskakujące słowa Adriana Klarenbacha ws. marszu opozycji. Wielu będzie zaskoczonych

Reklama

Czwartek czerwca w Warszawie odbył się marsz opozycji. Na jego temat za pośrednictwem mediów społecznościowych wypowiedział się dziennikarz Telewizji Polskiej Adrian Klarenbach.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Reklama

W sobotę 4 czerwca w Warszawie został zorganizowany marsz przez środowiska opozycyjne. Do wzięcia udziału w tym wydarzeniu zachęcał przede wszystkim lider Platformy Obywatelskiej – Donald Tusk, który w jednym ze swoich ostatnich wpisów na Twitterze na ten temat napisał: — Jutro jest marsz siły i nadziei, nie bezradnej złości. Więc nie ma co przeklinać. Silni nie muszą – napisał polityk.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

W trakcie wydarzenia głos zabrał także prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, który mocne słowa postanowił skierować pod adresem rządu.

Kiedy władza próbuje niszczyć demokrację, upolitycznić wszystkie niezależne instytucje, kiedy w praktyce wyprowadza nas z UE – wtedy musimy mówić o wolności, bo te wybory przed nami są właśnie o wolności! Mamy dość! – mówił Rafał Trzaskowski cytowany na Twitterze przez profil Platformy Obywatelskiej.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Na marszu 4 czerwca pojawił się również były prezydent Polski Lech Wałęsa.

Jestem człowiekiem sukcesu tysiąclecia, tak mówią niektórzy. Chciałbym, abyście zrozumieli, na czym polegały nasze sukcesy. (…) Na wszystkie rzeczy, problemy i kłopoty patrzyłem z perspektywy praktyka. Sukcesy od samego początku układały się w sposób prosty. Nie powstałaby „Solidarność”, nie udałby się strajk w sierpniu 1980 r., jeślibym chciał teoretycznie zrealizować plan Bogdana Borysewicza – mówił Lech Wałęsa.

Reklama

Adrian Klarenbach o marszu 4 czerwca

Na temat marszu 4 czerwca pojawiło się wiele komentarzy. Jeden z nich za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił opublikować znany dziennikarz Telewizji Polskiej Adrian Klarenbach.

Polecamy również: Na to czekali Polacy. Ujawniono wspaniałą wiadomość o występie Polski na Eurowizji (WIDEO)

Dziennikarz TVP podkreślił to, że jego zdaniem opozycja wykonała sporo pracy w kwestii organizacyjnej wydarzenia, które przeszło w niedzielę ulicami stolicy kraju.

Opozycja wykonała kawał pracy pozytywistycznej ściągając ludzi z całej Polski.Dla przypomnienia sam @trzaskowski_, w samej Wawie, w wyborach w 2018 roku miał poparcie 505178. #4Czerwca – napisał Adrian Klarenbach na Twitterze.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama