0

Zaskakujący wpis Andrzeja Dudy. Takich słów nikt się nie spodziewał (FOTO)

Reklama

Andrzej Duda skomentował jeden z wpisów, które pojawiły się na profilu twitterowym polskiego Ministerstwa Obrony Narodowej. Wpis polskiego prezydenta prędko znikł, lecz w związku z jego treścią pojawiły się pytania, czy była to po prostu zwykła pomyłka, a może coś innego?

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani mogą być w szoku (FOTO)

Reklama

Ministerstwo Obrony Narodowej zacytowało za pośrednictwem swojego konta na Twitterze słowa szefa resortu Mariusza Błaszczaka. Szef MON poinformował o decyzji strony ukraińskiej w sprawie zamówienia w polskiej Fabryce Broni w Radomiu kolejnych egzemplarzy polskiego karabinu Grot.

Mam kolejną dobrą wiadomość. Ukraińcy postanowili zamówić w Fabryce Broni Radom kolejne egzemplarze karabinków GROT – poinformował w czwartek wicepremier i szef resortu obrony narodowej Mariusz Błaszczak. Polityk podał informację w trakcie wywiadu dla Polskiego Radia.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

Na wpis opublikowany na profilu Ministerstwa Obrony Narodowej odpowiedział prezydent Polski Andrzej Duda. Treść komentarza mogła zaskoczyć wiele osób. Wpis po pewnym czasie został usunięty, lecz internet prędko obiegły zrzuty ekranu, które go uwieczniły.

Reklama

Andrzej Duda odpowiada na wpis MON

Nie, nie było takich ustaleń. Szczerze mówiąc nie wiedziałem o tym, ale też jak widać nie dał mi tego. A mógł dać do ogłoszenia jutro w Radomiu. Życie… – napisano we wpisie, który zniknął po kilku minutach po swojej publikacji.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Karabinek Grot to polski karabinek automatyczny, opracowany w ramach programu badawczo-rozwojowego „Modułowy System Broni Strzeleckiej kalibru 5,56 mm ” realizowanego w projekcie Tytan. Jego produkcja rozpoczęła się w 2018 roku i jest kontynuowana do dziś.

Na początku bieżącego roku Agencja Uzbrojenia podpisała z Fabryką Broni „Łucznik” ‒ Radom Sp. z o.o. kolejny aneks do umowy ramowej z 8 lipca 2020 r. na dostawę do Sił Zbrojnych RP ok. 70 000 szt. 5,56 mm karabinków automatycznych MSBS GROT za ponad 826 mln PLN brutto.

Źródło: Onet, DoRzeczy.pl

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama