0

Zaskakujące słowa byłego menadżera Lewandowskiego. „Nie ma intrygi doskonałej”

Reklama

Robert Lewandowski może mieć kłopoty? Aktualny napastnik FC Barcelony nie ma łatwego życia w relacjach ze swoim byłym menadżerem Cezarym Kucharskim.

POLECAMY TAKŻE: Lewandowski wraca na tarczy. Barca przegrywa z Bayernem

Reklama

Cezary Kucharczyk kilka lat temu pełnił obowiązki menadżera Roberta Lewandowskiego. Drogi obu panów się rozeszły, lecz pozostały spory na płaszczyźnie prawnej. 2 lutego odbędzie się postępowanie w sprawie byłego menadżera kapitana reprezentacji Polski.

Prokuratura Regionalna pod koniec zeszłego roku oskarżyła Kucharczyka o nękanie Roberta Lewandowskiego i jego żony. Niedługo przed rozprawą menadżer opublikował wpis za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, w którym napisał:

— Nie ma intrygi doskonałej…nawet jak się ją zaplanuje,zatrudni armię ludzi…usłużnych prokuratorów,media,które mogą zmanipulować opinię publiczną itd. nadejdzie taki dzień,że Lewandowski będzie się tłumaczył ze „studia nagrań” – napisał były agent Roberta Lewandowskiego za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W opinii Kucharskiego nagrania, które zostały użyte na jego niekorzyść nie są autentyczne.

Reklama

Kim jest Robert Lewandowski?

Robert Lewandowski to polski zawodowy piłkarz grający obecnie w FC Barcelona w hiszpańskiej La Liga. Polak niejednokrotnie otrzymywał  tytuł Piłkarza Roku Bundesligi, a także czterokrotnie został wybrany do Drużyny Roku UEFA.

POLECAMY TAKŻE: Jak Polacy oceniają przekop Mierzei Wiślanej? Są wyniki sondażu

W swojej karierze strzelił ponad 300 bramek i jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych napastników dzisiejszego światowego futbolu. Jego zdolność do zdobywania bramek z dowolnego kąta i sytuacji czyni go cennym nabytkiem dla każdej drużyny, w której gra. Lewandowski ma na swoim koncie także liczne nagrody indywidualne, w tym: Polski Piłkarz Roku, Król Strzelców Bundesligi i Król Strzelców Ligi Mistrzów UEFA. Ma także najwięcej występów z orzełkiem na sercu w historii reprezentacji Polski, której aktualnie jest kapitanem.

Źródło: Twitter

Polecamy również przeczytać: 

Cios dla Nergala. Muzyk wyrzucony z siłowni

Kibic zakpił z Rybusa. Były reprezentant Polski odpowiedział

„Nikt nie dzwoni”. Co z Gikiewiczem w reprezentacji Polski?

Polskie próby zdefiniowania zjawiska występowania przestępczości zorganizowanej

Reklama