0

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Reklama

Andrzej Seweryn na początku czerwca bieżącego roku zyskał rozgłos za sprawą nagrania, które trafiło do sieci. Artysta wspomniał w nim o trójce znanych polityków: Donaldzie Trumpie, Jaroslawie Kaczyńskim i Victorze Orbanie. Komentarz na temat tego nagrania opublikował wówczas znany dziennikarz Rafał Ziemkiewicz.

POLECAMY TAKŻE: Dramat gwiazdora TVN. Prokuratura podjęła zdecydowane kroki w jego sprawie

Reklama

Andrzej Seweryn na wspomnianym nagraniu wypowiedział dość kontrowersyjne słowa. Wspomina w nim między innymi o trójce polityków: Donaldzie Trumpie, Victorze Orbanie i również Jarosławie Kaczyńskim.

Z treści można wywnioskować, że prawdopodobnie jego adresatem teraz lub w przyszłości jest wnuk artysty.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Pamiętaj, twoje zadanie jest im przy….ć. Jesteś młody, na razie nie rozumiesz, co do ciebie mówię, ale już szybko zrozumiesz, jak będziesz miał kilkanaście lat albo nawet wcześniej. Już zrozumiesz, komu trzeba przy….ć i nie zważać na nic – mówi na nagraniu aktor.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Tym wszystkim Trumpom, Kaczyńskim, Orbanom pi….m trzeba przy….ć. Żadnych dialogów chrześcijańskich, żadnego tam, wiesz, rozumienia, debaty, porozumienia. Nie, k…a. Faszystom trzeba przy….ć, a nie dyskutować. Bo oni będą używali ten dialog, żeby ciebie zrobić w d..ę po prostu – podkreślił Andrzej Seweryn.

Reklama

Andrzej Seweryn i komentarz Ziemkiewicza

Na temat nagrania głos zabrał znany dziennikarz Rafał Ziemkiewicz, który swój komentarz w tej sprawie postanowił opublikować za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Poza wszystkim, jeśli prywatne nagranie Seweryna naprawdę skierowane było do wnuczka, to jak trzeba mieć nasrane w głowie, żeby z czymś takim wyjechać do dziecka? (sorry za dwuznacznik, ale trzeba „odpowiednie rzeczy dać słowo”) – napisał Rafał Ziemkiewicz na Twitterze.

Z kolei Andrzej Seweryn w związku ze sporym rozgłosem wokół nagrania postanowił opublikować oświadczenie.

W związku z pojawieniem się w przestrzeni internetowej prywatnego nagrania z moim udziałem oświadczam, że ani ja, ani osoba, do której zostało ono wysłane, nie udostępniliśmy go mediom społecznościowym. Dostało się tam ono z woli tych, którzy mają dostęp do naszych prywatnych kont i którzy, jak sądzę, już nieraz z tej możliwości korzystali – oświadczył aktor.

 

 

Źródło: Twitter, YouTube

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama