0

Kolejna gwiazda opuszcza TVP. Nie gryzła się w język

Reklama

Telewizja Polska przechodzi w ostatnich miesiącach wiele zmian. Z szeregów publicznego nadawcy od grudnia odeszła wiele znanych nazwisk. Teraz do tego grona dołączyła kolejna. Jest nią Monika Borkowska, która na temat swojej decyzji poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ze strony dziennikarki padły również dość gorzkie słowa. 

TVP przez ostatnie lata zebrało zarówno grono swoich zagorzałych widzów, jak i również przeciwników. W związku ze zmianami w strukturach władzy w Polsce prędko stało się jasne, że przysłowiowy „efekt nowej miotły” zawita także wewnątrz państwowej telewizji. Z anteną TVP pożegnali się między innymi Michał Rachoń, Adrian Klarenbach, Danuta Holecka, Rafał Patyra, czy również Miłosz Kłeczek. Wszyscy odnaleźli nowe zatrudnienie w Telewizji Republika.

Reklama

Z głośniejszych nazwisk wciąż nie jest jasna przyszłość medialna Magdaleny Ogórek. Dziennikarka w jednym ze swoich wpisów zamieszczonym w mediach społecznościowych przyznała, że wciąż rozważa wszelkie możliwości w tej kwestii.

Do dziennikarzy, którzy zdecydowali się odejść z grona pracowników Telewizji Polskiej lub zostali zwolnieni dołączyła teraz Monika Borkowska, która na temat swojej decyzji poinformowała za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym „X” (dawniej Twitter).

Reklama

Monika Borkowska odchodzi z Telewizji Polskiej

Dziennikarka o zakończeniu pracy w Telewizji Polskiej poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polecamy także: Jest zdecydowana decyzja prezydenta. Tak zareagował Tusk

– Nie mogłam już dłużej na to patrzeć. Nie chciałam być częścią takiej szopki. Właśnie dlatego z końcem miesiąca opuściłam tego TITANICA. Skała blisko. Oglądalność leci w dół. Ja…no cóż…wbiję na jakiś inny bal. Z weselszą muzyką

– napisała Borkowska w odpowiedzi na jeden z wpisów na Twitterze zamieszczonych przez profil „Oglądam 1930, bo ktoś musi”. Wpis zamieszczamy poniżej.

Źródło: Twitter

Reklama