0

Zmiany w popularnym programie. Katarzynę Dowbor zastąpi gwiazda TVP (FOTO)

Reklama

Katarzyna Dowbor nie będzie już prowadzącą programu „Nasz nowy dom” w telewizji Polsat. Jej miejsce ma zająć gwiazda jednego z hitowych seriali Telewizji Polskiej. O kim dokładnie mowa?

POLECAMY TAKŻE: Jan Englert usłyszał szokującą diagnozę. Poruszające słowa znanego aktora

Reklama

Katarzyna Dowbor przez dziesięć lat była prowadzącą programu „Nasz nowy dom”. Jednak w tym tygodniu media obiegła mocno zaskakująca informacja. Okazało się, że znana dziennikarka nie poprowadzi już więcej nowych odcinków ulubionego programu widzów Polsatu.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

– Dziennikarka była prowadzącą produkcję od pierwszego sezonu, czyli od 2013 roku. Telewizja Polsat oraz twórcy formatu dziękują Katarzynie Dowbor za dziesięć lat wspólnie przeżywanych historii, podczas których ekipa programu „Nasz nowy dom” wyremontowała prawie 300 domów i mieszkań – czytamy na stronie stacji telewizyjnej Polsat.

Głos w tej sprawie zabrała również sama Katarzyna Dowbor, która odniosła się do sprawy za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Drodzy, moja przygoda z ukochanym programem „Nasz Nowy Dom” właśnie się zakończyła. Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki… i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich. Po dziesięciu latach pracy muszę się pożegnać z programem, który był chyba najważniejszy w moim życiu – czytamy w oświadczeniu dziennikarki.

Reklama

Katarzyna Dowbor zastąpiona przez gwiazdę serialu TVP

Z pewnością dla fanów odejście Katarzyny Dowbor z programu „Nasz nowy dom” jest sporym zaskoczeniem. Jednak już teraz wiadomo, że jej miejsce zajmie inna gwiazda znana między innymi z hitowego serialu TVP – „Ranczo” i również „Barwy Szczęścia”. Elżbieta Romanowska będzie nową prowadzącą programu „Nasz nowy dol”.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca sytuacja w programie TVP. Prowadzący nagle pokazał wymowny gest (WIDEO)

Elżbieta Romanowska nową prowadzącą programu @nasznowydom! Już w poniedziałek startują zdjęcia do kolejnego sezonu, który będzie można zobaczyć jesienią na antenie Polsatu Nie możemy się doczekać! – poinformował Polsat na Instagramie.

Screen/Instagram

Źródło: Instagram

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama