0

Znana dziennikarka TVP nagle zniknęła. Pojawiły się zaskakujące informacje

Reklama

Z informacji przekazanych przez media wynika, że na antenie Telewizji Polskiej od dłuższego czasu nie pojawia się znana dziennikarka stacji Karolina Pajączkowska, która pracę u publicznego nadawcy rozpoczęła w 2019 roku i występowała na kanałach TVP Info i TVP World.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Reklama

Karolina Pajączkowska do Telewizji Polskiej trafiła ze stacji TVN, gdzie występowała na antenie programu „TVN BiS”. Dziennikarka specjalizuje się przede wszystkim w sprawach międzynarodowych. Dodatkowo zna w stopniu biegłym cztery języki obce — Francuski, Angielski i również Hiszpański.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Widzowie Telewizji Polskiej mogą ją znać przede wszystkim z programów „Wstaje dzień” i „Poranek Info”. Trzy lata temu została prowadzącą nowego pasma na antenie kanału informacyjnego TVP Info dla widzów ze Stanów Zjednoczonych i również Kanady. Z kolei niespełna dwa lata temu została jedną z twarzy nowego kanału Telewizji Polskiej – TVP World. Relacjonowała również wydarzenia z Ukrainy po ataku ze strony Rosji.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Na to czekało wielu widzów Michała Rachonia. Wszystko jest już jasne [WIDEO]

Jednak od dłuższego czasu dziennikarka nie pojawia się na antenie Telewizji Polskiej. W tej sprawie nieoficjalne informacje przekazał portal Wirtualnemedia.pl.

Reklama

Karolina Pajączkowska znikła z TVP

Portal Wirtualne Media miał próbować otrzymać informacje na temat nieobecności Karoliny Pajączkowskiej na antenie Telewizji Polskiej. TVP miało nie udzielić odpowiedzi na to pytanie. Z kolei z nieoficjalnych doniesień wynika, że gwiazda publicznej telewizji ma przebywać na zwolnieniu lekarskim.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Skąd ta przedłużająca się absencja dziennikarki? Telewizja Polska nie odpowiedziała nam na to pytanie. Nieoficjalnie wiemy, że Pajączkowska od kilku miesięcy przebywa na zwolnieniu lekarskim – poinformował portal Wirtualne Media.

Przypomnijmy, że niedawno z Telewizją Polską pożegnał się Jarosław Jakimowicz, który na antenie TVP Info prowadził program „W kontrze”. Przyczyną zakończenia współpracy z aktorem miały być skargi kierowane pod jego adresem przez innych pracowników stacji.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama