0

Znana piosenkarka krytykowana za występ w TVP. Odpowiedziała w zdecydowany sposób [FOTO]

Reklama

Znana polska piosenkarka Ewelina Lisowska spotkała się w ostatnim czasie z negatywnymi komentarzami w związku z występem w jednym z koncertów Telewizji Polskiej. Na niektóre komentarze artystka zdecydowała się odpowiedzieć.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Reklama

Od pewnego czasu na antenie Telewizji Polskiej jest emitowany cykl „Polskie biesiady”. Emisja najnowszej odsłony odbyła się w piątek 22 września na antenie telewizyjnej „Dwójki” — TVP2. Koncert tym razem został przeprowadzony w kompleksie pałacowym w Chrzęsnem.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Z informacji publicznego nadawcy na temat opisywanego wydarzenia wynika, że publiczność zgromadzona na miejscu, jak i również widzowie przed telewizorami mogli usłyszeć polskie piosenki na temat miłości.

W piątek 22 września w TVP2 zostanie wyemitowany kolejny odcinek z cyklu „Polskie biesiady”. Tym razem poczujemy romantyczny klimat kompleksu pałacowego w Chrzęsnem, gdzie wybrzmiały najpiękniejsze polskie piosenki o miłości – czytamy na stronie internetowej Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

W trakcie wydarzenia na scenie wystąpili między innymi: Robert Rozmus, Anek Smykiewicz, Tomek Szczepanik, Kasia Jarmóz, Mariusz Kalaga, Jerzy Grzechnik, Pectus i również Ewelina Lisowska, która o swoim występie poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

To właśnie tam piosenkarka spotkała się z krytycznymi opiniami na temat swojego pojawienia się na wydarzeniu TVP. Na niektóre komentarze wokalistka odpowiedziała.

Reklama

Ewelina Lisowska odpowiada

Już 22 września w telewizyjnej Dwójce zaśpiewam dla Was znane i lubiane, polskie piosenki o miłości. „Biesiada miłosna” startuje o 20:50! – poinformowała 18 września na Facebooku Ewelina Lisowska.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Jednak występ piosenkarki w wydarzeniu Telewizji Polskiej nie wszystkim przypadł do gustu. – W TVP? Wstyd – brzmiał jeden z komentarzy, na który odpowiedziała Lisowska: – Wydaje mi się, że dobrze wykonuję swoją robotę, wiec wcale mi nie wstyd – odpowiedziała gwiazda.

W kolejnym komentarzu czytamy: Ale że w TVPissss??? Ewelina Lisowska nie idź tą drogą…albo szybko zmień managera – czytamy. Na to artystka również postanowiła odpowiedzieć:

Moja praca to występy artystyczne. Nigdy nie łączyłam, nie łączę i nie będę ich wiązać z polityką. Swój głos proszę wykorzystać, idąc na wybory. Nie zamierzam wykluczać się z działań artystycznych, bo rządzi partia A czy też partia B. Zawsze ktoś będzie rządził nie tak, jak sobie tego życzymy. Ile ludzi, tyle poglądów i opinii – czytamy.

Screen

Screen

Źródło: Ewelina Lisowska – konto na Facebooku, TVP

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło także zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama