0

Znany aktor nie żyje. Miał tylko 25 lat

Reklama

Przykra wiadomość obiegła media na początku bieżącego miesiąca – nie żyje znany aktor Angus Cloud. W związku ze śmiercią aktora jego rodzina postanowiła wydać oświadczenie. Cloud w ostatnim czasie zasłynął przede wszystkim za sprawą gry w głośnym serialu „Euforia”.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Reklama

Angus Cloud urodził się w 1998 roku. W trakcie swojej kariery aktorskiej zagrał w filmie „Młodość w North Hollywood” z 2021 roku, gdzie wcielił się w postać Walkera.

Dużą popularność przyniósł mu w ostatnim czasie przede wszystkim angaż do głośnego serialu „Euforia”, w którym wystąpił łącznie w 16 odcinkach jako Fezco. Na temat śmierci aktora wypowiedział się reżyser wspomnianego serialu — Sam Levinson.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

– Angus był jedyny w swoim rodzaju. Był zbyt wyjątkowy, zbyt utalentowany i zbyt młody, by pożegnać się z nami tak wcześnie – napisał. Zmagał się – tak jak wielu z nas – z uzależnieniem i depresją. Mam nadzieję, że miał świadomość, ile serc poruszył. Kochałem go i zawsze będę go kochał – przekazał reżyser serialu „Euforia”.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

W związku ze śmiercią Angusa Clouda oświadczenie wydała jego rodzina, która prosiła w nim między innymi o uszanowanie prywatności.

Reklama

Nie żyje Angus Cloud

Musieliśmy pożegnać niesamowitego człowieka. Artystę, przyjaciela, brata i syna. Był dla nas wyjątkowy z wielu powodów. W ubiegłym tygodniu pożegnał swojego ojca i bardzo przeżył tę sprawę” – napisali bliscy Angusa Clouda. „Jedynym pocieszeniem dla nas jest świadomość, że Angus jest znowu z ojcem, swoim najlepszym przyjacielem. Angus otwarcie mówił o swojej walce z kryzysami psychicznymi. Mamy nadzieję, że jego odejście przypomni innym, że nie są sami i nie powinni toczyć swojej walki w ciszy – poinformowała rodzina.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Na to czekało wielu widzów Michała Rachonia. Wszystko jest już jasne [WIDEO]

Mamy nadzieję, że świat zapamięta jego humor, uśmiech i miłość dla wszystkich – napisali bliscy zmarłego 25-letniego aktora. Poprosili również o to, aby uszanować ich prywatności w tym trudnym czasie.

Źródło: RMF FM, Filmweb.pl

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama