0

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Reklama

Nie żyje Christo Jivkov – znany bułgarski aktor, który zasłynął przede wszystkim z roli apostoła Jana w legendarnym filmie Mela Gibsona „Pasja”. 48-letni aktor przez długi czas walczył z chorobą nowotworową. Artysta zmarł 1 kwietnia. 

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

Christo Jivkov urodził się 18 lutego 1975 roku w bułgarskiej Sofii. Był absolwentem Bułgarskiej Akademii Filmu i Teatru, gdzie kształcił się na kierunku reżyserskim. Pierwszy przełom w jego karierze nastąpił w 2001 r., gdy wystąpił w filmie „Rzemiosło wojenne”.

W trakcie swojej kariery aktorskiej wystąpił  w takich filmach jak: „Lucania” z 2019 r., „Niewidzialny chłopiec” z 2014 r., „Córka kapitana” z 2012 r., „Fly Light” z 2009 r., „Barbarossa – Klątwa Przepowiedni” także z 2009 r. W roku 2007 Christo Jivkov wystąpił także w takich produkcjach jak „Il Compleanno” i „Ku mojej pamięci”.

POLECAMY TAKŻE: Wpadka w TVN. Takiej sytuacji przed kamerą raczej nikt się nie spodziewał (WIDEO)

Mimo wszystko największą popularność przyniosła mu rola w legendarnym filmie Mela Gibsona — „Pasja”. To właśnie w ekranizacji ostatnich godzin życia Jezusa Chrystusa wcielił się w postać apostoła Jana.

POLECAMY TAKŻE: Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Oprócz Jivkova w filmie zagrali również między innymi Monica Belluci (Maria Magdalena), Francesco De Vito (Piotr), Maia Morgenstern (Maryja), Jim Caviezel (Jezus Chrystus).

Reklama

Nie żyje Christo Jivkov

Media podają, że Christo Jivkov miał pojawić się w kolejnej części „Pasji” Mela Gibsona – „Pasja: Wskrzeszenie”, której premiera ma się odbyć za rok.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowita sytuacja ws. Dawida Kubackiego. „Płakaliśmy z Martą razem” (WIDEO)

Fabuła kolejnej części ekranizacji autorstwa Gibsona ma przedstawiać trzy dni pomiędzy ukrzyżowaniem, a zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa.

Christo Jivkov w ostatnim czasie miał poważne problemy zdrowotne. Przyczyną śmierci 48-letniego aktora był nowotwór płuc.

Źródło: wp.film.pl

Foto: Pexels

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama