0

Znany aktor powiedział to Wojewódzkiemu prosto w twarz. Padły mocne słowa (WIDEO)

Reklama

Aktor Michał Koterski był gościem programu/podcastu „Wojewódzki&Kędzierski”. W trakcie rozmowy dziennikarz i aktor wrócili do wydarzeń z przeszłości. Padły dość mocne słowa na temat relacji obu panów.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

Michał Koterski niedawno był gościem wspomnianego podcastu „Wojewódzki&Kędzierski”. Aktor znany z takich filmów jak choćby „Dzień świra, „Siedem uczuć”, czy również „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” wydał swoją książkę „Michał Koterski. To już moje ostatnie życie”. Artysta przez wiele lat wzmagał się z uzależnieniem od alkoholu i innych używek.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Koterski w trakcie rozmowy w programie postanowił jeszcze raz wrócić do trudnych chwil ze swojego życia. Aktor w pewnym momencie zaczął mówić o jego relacjach sprzed lat z Kubą Wojewódzkim. Dziennikarz znany z TVN wspomniał między o urodzinach Koterskiego, które postanowił z nim spędzić, ponieważ ten zadzwonił do niego wcześniej i oznajmił mu, że w ten dzień jest niestety sam i nikt o nim nie pamięta. Wojewódzki dał wtedy Koterskiemu kurtkę.

Po paru godzinach zadzwonili do mnie znajomi, że jesteś w klubie i opowiadasz, że Kuba chyba jest p*****m, bo dał ci kurtkę bez okazji – mówił showman.

POLECAMY TAKŻE: Dramat gwiazdora TVN. Prokuratura podjęła zdecydowane kroki w jego sprawie

A w tej książce jestem pokazany nie jako ktoś, kto się z tobą zakolegował, zatroszczył, dał ci pracę i moim zdaniem mocny wizerunek, ale jako ktoś, kto z tobą rywalizował – stwierdził.

Koterski wówczas przyznał, że „nie pamięta tamtej sytuacji”. – Jeśli cię uraziłem, to przepraszam. Może rzeczywiście byłem nać***y, wtedy byłem osobą, która była zagubiona – dodał. Wojewódzki wspomniał także, że miało dojść do sytuacji, gdzie Koterski jadł na koszt Wojewódzkiego w knajpie jego przyjaciela przez parę tygodni.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje znany polski dziennikarz

Mam wrażenie, że tą książką ocenzurowałeś trochę świat. Czuję się oceniony jako twój konkurent, a nie jako ktoś, kto dał ci pracę i w trudnych chwilach płacił rachunki – mówił dziennikarz.

Reklama

Michał Koterski o przyjaźni z Wojewódzkim

Trudno mówić o naszej przyjaźni, kiedy ja byłem na dnie, a ty nigdy do mnie nie zadzwoniłeś. Kiedy ja się leczyłem i byłem na klatce, ciebie nigdy nie było. Ja ci tego nie wypominam. Twoja przyjaźń kończy się wtedy, kiedy robimy razem interesy – podkreślił.

Rzeczywiście nie byliśmy przyjaciółmi, bo ja to słowo traktuję bardzo szeroko, nawet z Piotrem (Kędzierskim – przyp. red.) nie jesteśmy przyjaciółmi – stwierdził. – Ja się z tobą mentalnie pożegnałem, jak mieliśmy program z Andrzejem Lepperem i ty byłeś drugim gościem. Ja wtedy po raz pierwszy zobaczyłem Andrzeja Leppera wystraszonego. Był świetny program i pojawiłeś się ty z bardzo dużymi źrenicami. (…) Ty wybrałeś swoją drogę, a ja swoją – powiedział dziennikarz znany z TVN.

fragment rozmowa poniżej.

Źródło: NaTemat

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama