0

Znany dziennikarz TVP nagle zniknął. Pojawiły się nowe informacje

Reklama

Portal Wirtualne Media przekazał nowe informacje w sprawie znanego dziennikarza TVP – Michała Adamczyka, który już pewien czas temu zniknął z anteny publicznego nadawcy. Co aktualnie wiadomo na temat jednego z głównych prowadzących główne wydanie serwisu informacyjnego „Wiadomości”?

POLECAMY RÓWNIEŻ: Znany pisarz nie wytrzymał. Odpowiedział na słowa Hołowni

Reklama

Michał Adamczyk karierę w mediach  rozpoczął w redakcji telewizji Polonia 1, a następnie w TVN, gdzie w latach 1997–1999 pracował jako gdański korespondent Faktów i prezenter lokalnego wydania TVN Fakty Północ.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość. Nie żyje znana polska aktorka

Z kolei w roku 2001 dołączył do telewizji TV Puls, gdzie był dziennikarzem i prowadzącym Wydarzenia – program informacyjny stacji, który był nadawny tylko przez rok w latach 2001 – 2002.

Następnie w 2001 roku związał się z Telewizją Polską. Na samym początku pełnił obowiązki reportera serwisu informacyjnego „Wiadomości”. W październiku 2004 został prowadzącym wydania głównego. Od 2006 do 2009 roku był korespondentem Telewizji Polskiej w Brukseli.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Na samym początku 2016 roku ponownie stał się jednym z głównych prowadzących wydanie „Wiadomości”. Z kolei w kwietniu bieżącego roku objął stanowisko dyrektora TAI.

Reklama

Michał Adamczyk zniknął z TVP – nowe informacje

Michał Adamczyk z anteny Telewizji Polskiej zniknął na samym początku września bieżącego roku. Teraz nowe informacje w jego sprawie przekazał portal Wirtualne Media. Wynika z nich, że Adamczyk wrócił już do pracy, lecz w formie zdalnej.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Po kilku tygodniach urlopu do pracy w Telewizji Polskiej wrócił Michał Adamczyk, dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Dziennikarz pracuje zdalnie i nie wiadomo, czy i kiedy pojawi się na wizji. TVP konsekwentnie nie odpowiada na pytania o dalsze losy Adamczyka – poinformował na swojej stronie portal Wirtualne Media.

Źródło: Wirtualne Media

Foto: (tło) Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0 pl, Wikipedia

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama