0

Znany dziennikarz TVP został zawieszony? Zaskakująca informacja obiegła media

Reklama

Media obiegły nieoficjalne wiadomości podane przez „Fakt” w sprawie jednego z dziennikarzy TVP. Chodzi dokładnie o Adriana Klarenbacha, który jest jedną z bardziej rozpoznawalnych twarzy kanału TVP Info. O co dokładnie chodzi?

POLECAMY TAKŻE: Znany aktor nie żyje. Był gwiazdą legendarnych filmów

Reklama

Adrian Klarenbach to jeden z popularnych dziennikarzy związanych od dawna z Telewizją Polską. Jednak w ostatnim czasie widzowie programów znanego dziennikarza mogli poczuć spory niepokój za sprawą nieoficjalnych informacji „Faktu” na temat Adriana Klarenbacha.

POLECAMY TAKŻE: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Niesamowita reakcja ze strony FIS

Wynika z nich, że dziennikarz w ostatnich dniach nie pojawił się w pracy. Fakt powołując się na słowa swoich informatorów napisał, że absencja Klarenbacha na pewno nie wynika z ewentualnej choroby.

Według nieoficjalnych informacji „Faktu” powodem ma być rozmowa z posłem Mariuszem Kałużnym, która odbyła się niedawno na antenie Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Według nieoficjalnych źródeł powodem nieobecności Klarenbacha ma być jego rozmowa z posłem Solidarnej Polski Mariuszem Kałużnym w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info. Polityk założył się, że nikt w Polsce nie ma wyższej emerytury niż Donald Tusk, a zaraz potem Adrian Klarenbach wytknął błąd politykowi – poinformował Fakt.

Reklama

Nieoficjalnie: Adrian Klarenbach zawieszony w TVP?

W poniedziałek i w środę (20 i 22 marca – przyp. red.) Adrian Klarenbach miał prowadzić program. Był w grafiku, a nie pojawił się w pracy. W firmie wszyscy zaczęli się zastanawiać, dlaczego jest inny prowadząc – miała powiedzieć Faktowi anonimowa osoba z otoczenia Adriana Klarenbacha.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje znany polski aktor występujący m.in. w TVP

Fakt w dalszej części poinformował, że otrzymał krótką odpowiedź z biura prasowego TVP. Wynika z niej, że „nie jest prawdą, że Adrian Klarenbach został zawieszony”.

Źródło: Fakt, wp

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama