0

Znany dziennikarz uderza w TVN. Opublikował zaskakujące nagranie [WIDEO]

Reklama

Były dziennikarz stacji telewizyjnej TVN Robert Jałocha za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że jego były pracodawca do tej pory miał nie wykonać prawomocnego wyroku sądu.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Wybrzmiała oficjalna informacja. Znany gwiazdor dołącza do TVP [FOTO]

Reklama

Robert Jałocha to były reporter stacji telewizyjnej TVN. Miesiąc temu media informowały o jego sądowej konfrontacji z byłym pracodawcą. W związku z tym przypomnijmy – z informacji portalu Wirtualne Media wynika, że sprawa dotyczyła lat 2010-2020, kiedy to Robert Jałocha miał pracować dla TVN24 i „Faktów” TVN na podstawie umowy o dzieło.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Trzy lata temu w 2020 roku dziennikarz odszedł z telewizji i zwrócił się do swojego byłego pracodawcy o wydanie świadectwa pracy. Kiedy go nie otrzymał poinformował Państwową Inspekcję Pracy. Inspekcja Pracy najpierw miała zwrócić się do stacji z pytaniem o świadectwo pracy i dokumenty. W dalszym etapie organ dopatrzył się nieprawidłowości w kwestii zatrudnienia reportera i złożył do sądu pracy wniosek o ustalenie stosunku pracy, jaki łączył Jałochę z TVN.

Reporter pod koniec zeszłego roku opublikował za pośrednictwem swojego konta na Twitterze nagranie z Sądu Rejonowego rozpatrującego jego sprawę.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

— Sąd ustala, że powoda Roberta Jałochę jako pracownika i pozwaną spółkę TVN jako pracodawcę, łączył od 26 sierpnia 2010 roku do 16 listopada 2014 roku stosunek pracy na stanowisku reportera — powiedziała sędzia Liwia Bednarska z Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy na opublikowanym nagraniu przez Roberta Jałochę.

Reklama

Robert Jałocha o TVN

W związku z wyrokiem sądu pierwszej instancji – stacja podjęła decyzję o złożeniu apelacji. Z informacji przekazanych przez portal Wirtualne Media wynika, że sąd drugiej instancji oddalił apelację złożoną przez TVN. Jednak dziś Jałocha poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że TVN do dziś nie wykonał prawomocnego wyroku. Dodatkowo dziennikarz zamieścił nagranie z niejawnej rozprawy.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje legenda polskiego sportu

Minął miesiąc, a TVN nadal nie wykonał prawomocnego wyroku Sądu. Po 4 tygodniach pełnomocnik telewizji wystąpił natomiast o jego pisemne uzasadnienie. Kierownictwu TVN polecam jeszcze lekturę zeznań, jakie przed Sądem i pod przysięgą, składali pracownicy TVN. Pan mecenas Piotr Graczyk, chyba nie powiedział Państwu o wszystkim. Ponieważ jesteśmy ludźmi telewizji, pozwoliłem sobie przygotować krótkie fragmenty w formie wideo. Uwaga: Materiał pochodzi z niejawnej rozprawy. Kłaniam się. Robert Jałocha – napisał dziennikarz.

Źródło: Wirtualne Media, Robert Jałocha,  Twitter

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama