0

Znany dziennikarz znika z TVP Info. Postanowił złożyć wypowiedzenie (WIDEO)

Reklama

Mateusz Maranowski odchodzi z kanału informacyjnego TVP Info. Wiadomość na ten temat podał serwis „Wirtualne Media”. Maranowski z TVP był związany przez ostatnie półtora roku. W poprzednich latach Maranowski pracował w stacji telewizyjnej Polsat News.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

Na początku bieżącego roku media obiegła informacja o włączeniu Mateusza Maranowskiego do grona prowadzących audycję radiową „Siódma 9” emitowaną w rozgłośniach katolickich. – Mam przyjemność ogłosić że dołączam do prowadzących poranku @siodma9_pl 🙂 – napisał w styczniu za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Mateusz Maranowski.

Maranowski z kanałem informacyjnym TVP Info związał się dokładnie we wrześniu 2021 roku. Maranowski w latach 2020-2021 pracował na antenie stacji telewizyjnej Polsat News. Natomiast wcześniej związany był z Polskim Radiem 24 i Telewizją Polską.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Z informacji przekazanych przez portal „Wirtualne Media” wynika, że Maranowski w czwartek złożył wypowiedzenie i pożegnał się ze swoimi współpracownikami. Na ten moment nie są znane powody, które skłoniły dziennikarza do podjęcia takiej decyzji.

Reklama

Mateusz Maranowski odchodzi z TVP Info

Dziennikarz złożył w czwartek wypowiedzenie i pożegnał się ze współpracownikami. Na razie nie udało nam się zdobyć jego komentarza ws. odejścia ze stacji – poinformował na swojej stronie serwis „Wirtualne Media”.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Mateusz Maranowski w trakcie swojej pracy w TVP Info był odpowiedzialny za przygotowywanie relacji reporterskich z Warszawy i również ze świata. Był między innymi w Turcji, gdzie w tym roku doszło do poważnego w skutkach trzęsienia ziemi. Dziennikarz prowadził także audycję „Co dalej? O tym mówi świat” w TVP Polonia.

Przyszłość Adriana Klarenbacha

W ostatnich dniach głośno jest również na temat Adriana Klarenbacha. Dziennikarz już od kwietnia ma stać się twarzą „TVP3 Info”. „Wirtualne Media” podały oficjalną odpowiedź ze strony Telewizji Polskiej w sprawie dziennikarza.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Te informacje w czwartek potwierdziła nam oficjalnie Telewizja Polska: – Redaktor Adrian Klarenbach pozostaje w TAI. Wzmocni także pasmo ogólnopolskie TVP3 – przekazała nam spółka. Klarenbach zostaje w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, bo to ona jest producentem nadawanego w TVP3 nowego pasma informacyjnego – poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

 

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama