0

Znany dziennikarz znika z TVP. Podano powód

Reklama

Tomasz Wolny to jeden z bardziej popularnych dziennikarzy występujących na antenie Telewizji Polskiej. Widzowie publicznego nadawcy mogą go znać przede wszystkim z programu informacyjnego „Pamorama” i także programu „Pytanie na śniadanie”. Teraz media obiegła informacja, że prezenter znika z „PnŚ”. Wskazano jaki może być tego powód.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja. Znany polityk odmówił Tuskowi?

Reklama

Tomasz Wolny to jeden z bardziej popularnych dziennikarzy Telewizji Polskiej. Widzowie programów emitowanych przez publicznego nadawcę mogą go kojarzyć przede wszystkim z wydań popularnego serwisu informacyjnego „Panorama”, którego emisja od wielu lat odbywa się na antenie telewizyjnej „Dwójki”. To jednak nie wszystko.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Co z rządem Tuska? Pojawiły się nowe informacje

Tomasz Wolny, to również jeden z głównych prowadzących popularny program śniadaniowy publicznego nadawcy „Pytanie na śniadanie”. Jednak w tym tygodniu media obiegła niepokojąca dla fanów dziennikarza informacja o jego zniknięciu ze śniadaniówki. W mediach pojawiła się prawdopodobna przyczyna takiego stanu rzeczy. Co na ten temat wiadomo?

Reklama

Tomasz Wolny znika z Pytania na śniadanie?

Wiadomość na ten temat przekazał
„Pudelek” opierający się na informacjach na ten temat ze strony portalu „Świat Gwiazd”. Wynika z nich, że Tomasz Wolny miał wziąć urlop i wybrać się w podróż razem ze swoją żoną.

POLECAMY TAKŻE: Nowy sondaż wyborczy. Zaskakujące wyniki poparcia

Wziął w pełni zasłużony urlop. Wybrał się w podróż dookoła świata. Razem z żoną odwiedzą miejsca, do których zawsze chcieli pojechać. Gdy tylko Tomek zakończy podróż zaplanowaną na dwa miesiące, od razu wróci do pracy – przekazała informator portalu „Świat Gwiazd”.

Z dalszych informacji wynika, że Tomasza Wolnego ma zastąpić inny dziennikarz.

Tomka zastąpi nowy prowadzący, którego już wybrano. Wkrótce widzowie dowiedzą się, kto na chwilę zajmie jego miejsce. Telewizja Polska szykuje sporą niespodziankę dla widzów w tej sprawie – czytamy na portalu „Świat Gwiazd”.

Tomasz Wolny, dziennikarz Telewizji Polskiej, Screen: YouTube.

Źródło: Pudelek

POLECAMY RÓWNIEŻ INNE NASZE MATERIAŁY: 

To już oficjalne. Znany dziennikarz odchodzi z TVP

To się Tuskowi nie spodoba. Padły właśnie mocne słowa prezydenta

Jakubiak ostrzega Hołownię. Polityk powiedział to wprost

Tusk będzie mieć problem? Zaskakujące słowa znanego polityka

Problem Romana Giertycha. Polityk przegrywa w sądzie

Reklama