0

Znany gwiazdor TVP usłyszał zarzuty. Wiadomo, co mu grozi

Reklama

Antoni Królikowski został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji 18 lutego na warszawskiej Woli. Aktor został wówczas przebadany pod kątem alkoholu. Był trzeźwy, lecz już test na obecność innych substancji okazał się pozytywny.

POLECAMY TAKŻE: Rzecznik Straży Granicznej skomentowała wyrok ws. Barbary Kurdej-Szatan

Reklama

Teraz media poinformowały, że aktor został przesłuchany w czwartek. Antoni Królikowski miał usłyszeć zarzut kierowania samochodu pod wpływem substancji psychoterapowej. Z informacji przekazanych przez rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie –  Aleksandrę Skrzyniarz wynika, że aktor nie przyznał się do stawianych mu zarzutów.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Podejrzany nie przyznał się do zarzutów. Złożył wyjaśnienia – powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Reklama

Antoni Królikowski odpowiada

Do wspomnianego zatrzymania aktora doszło w sobotę 18 lutego. około godziny 16:00 przy ulicy Karolkowej 16. Aktor miał zostać zatrzymany niedługo po wyjściu z domu. Królikowski w dalszej części oświadczenia, które wydał po zatrzymaniu podkreślił, że interwencja policji miała być spowodowana zawiadomieniem informującym, że aktor jest pod wpływem nielegalnych substancji.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

W kolejnym oświadczeniu z 9 marca aktor poinformował między innymi, że obecność substancji w jego organizmie wynikała z przyjęcia mar****y* medycznej, którą zakupił w aptece zgodnie z zaleceniem lekarza. Lek aktor miał przyjąć 15 godzin przed prowadzeniem swojego pojazdu.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

– Na tym etapie dążymy do ustalenia, czy prokuratura zrealizowała pisemny wniosek mojego obrońcy, o zabezpieczenie nagrań z kamer nasobnych funkcjonariuszy Policji, który będzie wg mnie kluczowym dowodem potwierdzającym, w jakim rzeczywiście byłem stanie w chwili zatrzymania mnie przez Policję – czytamy w oświadczeniu. Tu można zapoznać się z całością oświadczenia aktora: LINK.

Za zarzucany aktorowi czyn grozi nawet do 2 lat więzienia.

Antoni Królikowski, to znany aktor, który w ostatnim czasie występował między innymi w kontrowersyjnych filmach autorstwa Patryka Vegi. Aktor w trakcie swojej kariery pojawił się również w dobrze znanych produkcjach emitowanych  na antenie Telewizji Polskiej – „Pensjonat nad rozlewiskiem”, czy również „Bodo”, gdzie wcielił się w postać legendarnego Eugeniusza Bodo. Prywatnie rodzicami Antoniego Królikowskiego są aktorzy – Paweł i Małgorzata Królikowscy.

Źródło: wp.pl, Instagram

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama